Серія CHIEFTEC ATMOS побудована за стандартом Intel ATX 3.0 та підтримує PCIe GEN5 із сертифікованою ефективністю 80 PLUS GOLD, забезпечуючи виняткову продуктивність.
Серія ATMOS відрізняється сучасною технічною конструкцією, включаючи повномісний перетворювач SRC з технологією постійного струму та японські конденсатори, що забезпечують довговічність та стабільність.
Безшумний 135 мм вентилятор ATMOS FDB оптимізує баланс між охолодженням і шумом, забезпечуючи відмінну довговічність, а режим вентилятора ECO забезпечує безвентиляторну роботу при низьких навантаженнях.
Численні технології захисту CHIEFTEC розроблено для забезпечення постійної безпеки вашої системи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 70.8A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 9 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | модульні;для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x6+2 pin, 1x12VHPWR |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 320 ₴








