PCI-Express x16 3.0, 2 ГБ, GDDR5, 128 Bit, Boost - 1183 MHz, 1 x HDMI, 1 x DVI, 1 x DisplayPort, відсутнє, 50 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biostar |
| Графічний чіпсет | Radeon RX 550 |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип підключення | PCI-Express x16 3.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.5 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 12 |
| Інтерфейси | 1 x DisplayPort;1 x DVI;1 x HDMI |
| Кількість вентиляторів | 1 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 4096 x 2160 |
| Максимальна споживана потужність | 50 Вт |
| Максимальне число дисплеїв | 3 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Призначення | звичайна |
| Об'єм відеопам'яті | 2 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | відсутнє |
| Система охолодження | активний |
| Сімейство графіки | AMD |
| Також шукають | PCI;RX;дискретні;для ПК |
| Техпроцес | 14 нм |
| Форм-фактор | Мини |
| Частота відеопам'яті | 6000 MHz |
| Частота процесора | 1183 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 206 ₴

