базовий захист, з автоматичною стабілізацією, лінійно-інтерактивний (line interactive), 350 Вт, 500 В*А, правильна синусоїда, 140 до 275 В, без батареї, LCD - дисплей, 230 х 145 х 180 мм, 3.9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.9 кг |
| Вхідна напруга | 140 до 275 В |
| Вихідна потужність | 350 Вт |
| Вихідна напруга | 500 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | без батареї |
| Клас товару | базовий захист;з автоматичною стабілізацією |
| РК-дисплей | дисплей |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 230 х 145 х 180 мм |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | правильна синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 283 ₴

