10.1", 1920 x 1200, MediaTek MT8183, вбудована пам'ять - 128 ГБ, RAM - 8 ГБ, Основна - 8 Мп, Фронтальна - 5 Мп, Wi-Fi, Bluetooth, 7000 mAh, Колір - синій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teclast |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Операційна система | Android 11 |
| Колір | Синій |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 7000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB;Audio-jack 3.5 mm |
| Бездротові можливості | Wi-Fi;Bluetooth |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Камера | 8 Мп |
| Колір задньої панелі | синій |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 1 ТБ |
| Навігація система | BDS;ГЛОНАСС;GPS;A-GPS |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Процесор | MediaTek MT8183 |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Також шукають | 2023 року;великі;для роботи;для фільмів;для читання;новинки;оптимальні |
| Тип | Продуктивні |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота процесора | 2 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴








