Ігровий корпус GameMax Storm Micro-ATX із 1 панеллю із загартованого скла, верхніми портами USB3.0/USB2.0/аудіо, попередньо встановленими 1 вентиляторами FRGB і повністю металевою сіткою на передній панелі для максимального потоку повітря.
Стильний сучасний корпус для комп’ютерних ігор micro-ATX з 1 вікном із загартованого скла (ліворуч), сітчастою передньою панеллю, 1 попередньо встановленим вентилятором FRGB.
Сітчаста передня панель, призначена для оптимального потоку повітря.
Положення слота 5xPCIe, створене для більш товстої графічної карти серії RTX-40xx, залишає додатковий простір для збільшення охолодження відеокарти, підвищення продуктивності та стабільності.
Підтримує материнські плати Micro-ATX і Mini-ITX, аудіопорти USB3.0/USB2.0/HD і покращене керування кабелями.
Підтримка верхнього 240-міліметрового радіатора вгорі або спереду, футляр легко побудувати з ним і краще охолодити ваш процесор.
Підтримує відеокарти довжиною до 320 мм і процесорні охолоджувачі висотою до 155 мм. Місце для шести 120-мм вентиляторів і підтримує до 120-мм радіаторів на задній панелі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | н.д. |
| Вага (кг) | 4 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 320 мм |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 3.1;2 x USB 2.0;1 x Audio;1 x Microphone |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 5 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 1 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 155 мм |
| Матеріал корпусу | Скло;сталь; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см;Front 3x12 or 2х14 см;Top 2x12/14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з пиловим фільтром;знімний кошик для HDD;отвори для рідинного охолодження;отв |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 380 x 200 x 450 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Minitower |
- Ціна: 1 534 ₴








