Ігрова приставка Microsoft Xbox Series S, White, 512Gb, 1 джойстик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Білий |
| Лінійки | Xbox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.94 кг |
| Гарантійний термін | 12 |
| Жорсткий диск | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 10 ГБ GDDR6, 128-бітна шина |
| Процесор | Custom AMD Zen 2, 3.6 GHz, 8 core |
| Розмір | Розміри: 6.5 x 15 x 27.5 см Вага: 1.93 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 844 ₴




