Для процесорів - INTEL, сокет - 1151, 1150, 1155, 1200, 1700, 1156, 1366, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 92 мм, Максимальна частота обертів - 2400 об/хв ± 10%, Тип підшипників - гідравлічний, рівень шуму - 32 dB, роз'єми живлення - 4-pin, Підсвічування - немає
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 80 |
| Вага | 330 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.98 Вт |
| Колір | нержавіюча сталь;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 42 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 110 х 110 х 80 мм |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Рівень шуму | 32 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1200;1700;1156;1366 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.16 А |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309 ₴

