Кулер Deepcool WIND BLADE 120 оснащений чотирма синіми індикаторами, що створюють спеціальний візуальний ефект. Крім стильного зовнішнього вигляду, вентилятори Deepcool Wind Blade 120 також відрізняються низьким рівнем шуму (26.6 дБ при швидкості обертання до 1300 об/хв) і високою надійністю, яка досягається завдяки гідропідшипнику (Hydro Bearing).
Особливості:
- Стильний зовнішній вигляд
- Пдсвічування синіми світлодіодами
- Тиха робота
- Висока надійність
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Кількість кулерів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 119 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1300RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Особливості | синя |
| Повітряний потік | 53.65 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 26.6 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 50000 г |
| Споживана потужність | 2.4 Вт |
| Споживаний струм | 0.2 А |
| Тип підшипника | HDB (гідродинамічний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴


