Джерело безперебійного живлення Ritar RTP1200 (720W) Proxima-D (RTP1200D) призначені для захисту персональних комп'ютерів і робочих станцій від основних неполадок з електроживленням: високовольтних викидів, електромагнітних та радіочастотних перешкод, знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі.
Особливості джерела безперебійного живлення: холодний старт. Матеріал корпусу: пластик. LСD індикація. Роз'єми: 4x universal SCHUKO.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.2 кг |
| Вхідна напруга | 175 до 265 В |
| Вихідна потужність | 720 Вт |
| Вихідна напруга | 1200 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 7AH x 2 |
| Клас товару | для відеоспостереження;для домашніх ПК |
| Кількість АКБ | 2 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Форма вихідної току | апроксимована синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 951 ₴

