Джерело безперебійного живлення Ritar RTP1000 (600W) Proxima-L (RTP1000) забезпечує високопродуктивну захист комп'ютерних систем для бізнесу та офісу. Він забезпечує батарейну підтримку, що дозволяє продовжити роботу при відключеннях енергопостачання середньої і великої тривалості. Завдяки таким конструктивним рішенням, як звукові сигнали, індикатори стану, перевстановлювати кнопкові запобіжники і численні розетки (в тому числі зі збільшеним інтервалом для трансформаторних блоків), Standby-L стане відмінним вибором для захисту результатів вашого бізнесу від постійної загрози відключень енергопостачання і втрати даних.
Основними особливостями джерела Ritar RTP1000 (600W) Proxima-L є високий рівень якості та надійності, що ідеально відповідає прямим призначенням пристрою, а також герметичність конструкції, клапанна система низького тиску, решітки посиленого типу, низький саморозряд, тривалий термін експлуатації і відсутність необхідності в якому -або додаткового обслуговування.
Їх надійність підтверджує ще той факт, що акумулятори цієї серії широко використовуються на елекстростанціях, сонячних, вітрових, атомних, забезпечуючи резерв електропостачання. Також вони застосовуються на різних промислових підприємствах, в системах телекомунікацій, на аварійних освітлювальних системах, в системах забезпечення пожежної безпеки та охорони, для підтримки безперебійності роботи медичних установ, функціонування комп'ютерних систем і навіть підводних човнів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11 кг |
| Вхідна напруга | 175 до 265 В |
| Вихідна потужність | 600 Вт |
| Вихідна напруга | 1000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 7AH x 2 |
| Клас товару | для відеоспостереження;для домашніх ПК |
| Кількість АКБ | 2 |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Час переходу на батарею, мс | 10 |
- Ціна: 4 456 ₴

