Джерело безперебійного живлення Ritar RTM600 (360W) Proxima-L (RTM600L) для використання при неполадках в живильному ланцюзі для постачання електроприладів, чутливих до перепадів напруги і різкого відключення, а також приладів, для яких необхідно постійне безперебійне живлення, такі як газові котли та електрокотли , медичне обладнання тощо
Джерела безперебійного живлення Ritar RTM600 (360W) Proxima-L призначені для захисту персональних комп'ютерів і робочих станцій від основних неполадок з електроживленням: високовольтних викидів, електромагнітних та радіочастотних перешкод, знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі.
Особливості ДБЖ: холодний старт. Матеріал корпусу: пластик. LСD індикація. Роз'єми: 4xSCHUKO.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,6 кг |
| Вхідна напруга | 175 до 265 В |
| Вихідна потужність | 360 Вт |
| Вихідна напруга | 600 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 7AH x 1 |
| Клас товару | для відеоспостереження;для домашніх ПК;базовий захист |
| Кількість АКБ | 1 |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 140 x 85 x 305 мм |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Форма вихідної току | апроксимована синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴

