для відеоспостереження, для домашніх ПК, для робочих станцій, лінійно-інтерактивний (line interactive), 300 Вт, 500 В*А, апроксимована синусоїда, 220В, 12V/4.5AH x 1, 143 x 314 x 97 мм, 4.2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | 10 хв |
| Вага | 4.2 кг |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Вихідна напруга | 500 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Клас товару | для відеоспостереження;для домашніх ПК;для робочих станцій |
| Кількість вихідних розеток | 2/0 |
| Кількість АКБ | 1 |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Форма вихідної току | апроксимована синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 072 ₴

