Джерело безперебійного живлення Ritar RTM1500 (900W) Proxima-L (RTM1500L) призначений для використання при неполадках в живильному ланцюзі для постачання електроприладів, чутливих до перепадів напруги і різкого відключення, а також приладів, для яких необхідне постійне безперебійне живлення, такі як газові котли та електрокотли, медичне обладнання тощо. Номінальна активна потужність ДБЖ становить 900 Вт.
Особливості Ritar RTM1500: холодний старт. Матеріал корпусу: метал. LED індикація. Роз'єми: 3xSCHUKO.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 900 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 175 до 265 В |
| Вихідна напруга | 1500 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 2 |
| Клас товару | для відеоспостереження;для домашніх ПК |
| Кількість АКБ | 2 |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Форма вихідної току | апроксимована синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 792 ₴

