Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-033 1200VA LCD (EG-UPS-033) має такі особливості: тип лінійно-інтерактивне; використовувана напруга 220В ± 25% змінного струму 50Гц / 60Гц ± 10%; вихідна напруга 220В ± 10% змінного струму, 50Гц / 60Гц ± 0.5% (від акумулятора); час включення не більше10 милисекунд; час роботи від акумулятора 8 ... 20 хвилин (залежить від навантаження); батарея герметична свинцево-кислотна 12В / 8Ач x 2 шт; час зарядки до 12 годин; розетки тип-євро, 1 вхідна, 4 вихідні + 2 х С13; умови роботи 0 ° C ~ 40 ° C, при вологості 10 ~ 90%; мощность1500 ВА (900 Ватт).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.4 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 720 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | 8 хв |
| Вхідна напруга | 150 до 280 В |
| Вихідна напруга | 1200 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 7AH x 2 |
| Клас товару | для відеоспостереження;для домашніх ПК |
| Кількість вихідних розеток | 3 (Schuko)/ 2 (Schuko) |
| Кількість АКБ | 2 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | апроксимована синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 262 ₴

