GameMax ST-610 виготовлений у форм-факторі DeskTop і вирізняється добре продуманим дизайном, завдяки якому неабияк полегшується встановлення системних компонентів і підтримується оптимальний температурний режим для ефективного функціонування. Корпус має досить простору для складання на його основі високопродуктивної системи.
Корпус має всі необхідні роз'єми й інтерфейси, як-от USB, мікрофон і аудіороз'єм.
Гарна циркуляція повітря забезпечується вентиляційними отворами бічної й задньої панелей.
-align:justify">Корпус постачають з уже встановленим блоком живлення на 300 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Типорозмір | Desktop |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.1 |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;2 x Audio |
| Класс корпусу | Компактні |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 1 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | 1 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 1 х 80 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 83 мм |
| Матеріал корпусу | метал 0,5 мм; пластик |
| Наявність блоку живлення | з блоком живлення |
| Потужність блока живлення | 300 Вт |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 365 х 295 х 99 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | маленькі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 961 ₴




