
Пристрій безперебійного живлення Powercom INF-1100, 770Вт (INF-1100)
7 195 ₴
- В наявності
- Код: 00-00064948
Джерело безперебійного живлення Powercom INF-1100, 770Вт (INF-1100)
Нова сучасна серія лінійно-інтерактивних ДБЖ INFINITY для тривалої підтримки обладнання, потужністю 770 Вт, забезпечує вихідну напругу у вигляді чистої синусоїди. Стабілізує напругу в широкому діапазоні від 140 до 280 В. Забезпечує автономний час роботи до 4,5 годин при повному навантаженні.
Завдяки шині 24 В можна підключити мінімум два акумулятори від 100-200Ач, для швидкої зарядки акумулятора встановлено зарядний пристрій 15А. Підключення акумуляторів легко здійснити за допомогою індикатора підключення батареї.
Ідеально підходить для захисту газових або твердопаливних котлів, насосів, водопостачання, освітлення в приватному будинку, а також для захисту телекомунікаційного обладнання. Володіє низьким рівнем шуму і не вимогливий до місця розміщення, що робить дані моделі придатними для встановлення в житлових будинках.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.8 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 770 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 140 до 280 В |
| Вихідна напруга | 1100 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | без батареї |
| Клас товару | для відеоспостереження;для домашніх ПК;базовий захист |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 130 x 412 x 200 мм |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | чиста синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-4 |
- Ціна: 7 195 ₴


