6.52", 1600 х 720, 60 Гц, CPU - Mediatek Helio G85, 8 Gb, 128 Gb, 20 + 2 + 2 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 16 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 10000 mAh, FM-радіо, ліхтарик, підтримка OTG, пило/вологозахист, гіроскоп, бездротове заряджання, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G85 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вага | 358 г |
| Відеоядро | ARM Mali-G52 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 6.52" |
| Клас телефону | Смартфоні |
| Кількість мегапікселів камери | 20 + 2 + 2 Mpx |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість ядер | 8 core |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Матеріал екрану | скло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;GPS;ГЛОНАСС |
| ОС | Android 12 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Gb |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 Gb |
| Особливості | IP68 & IP69K |
| Особливості корпусу | водонепроникні;протиударні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Роздільна здатність екрана | 1600 х 720 |
| Розміри (мм) | 175.6 х 82.5 х 17.2 мм |
| Тип SIM-картки | Nano |
| Фронтальна камера | 16 Mpx |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 2 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 248 ₴





