6.74", 1080 x 2400 pixels, 90 Гц, CPU - Unisoc Tiger T612, 6 Gb, 128 Gb, 50 + 0.3 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 8 Mpx, Bluetooth, WI-FI, 5000 mAh, швидке зарядження, золотий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Realme |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Unisoc Tiger T612 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вага | 182 г |
| Вбудовані датчики | G-sensor;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP1 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 6.74" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запис відео основної камери | Full HD (1920x1080) |
| Запис відео фронтальної камери | HD / 1280х720 / стереозвук |
| Інтерфейси | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Кількість мегапікселів камери | 50 + 0.3 Mpx |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість ядер | 8 core |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Матеріал екрану | скло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;GPS;ГЛОНАСС |
| ОС | Android 13 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 6 Gb |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 Gb |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | швидке зарядження |
| Особливості | Fast Charge 33W |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Роздільна здатність екрана | 1080 x 2400 pixels |
| Також | смартфон |
| Тип SIM-картки | Nano |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;спалах |
| Колір | Золотий |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 1.8 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 225 ₴










