Розмовляйте довше
Наповніть свій день якісним безперебійним зв’язком із перших співів жайворонка вранці та й до самого заходу сонця, а акумулятор ємністю 1450 мА*год вам у цьому допоможе. Прослуховуйте контент навіть з протилежного краю кімнати завдяки покращеному динаміку. До того ж, на телефоні можна зберігати до 2000 контактів і до 500 SMS-повідомлень.
Будь гучнішим
Завдяки вбудованому динаміку звук виходить гучним і чистим. Тож ви можете залучити до розмови оточуючих або ввімкнути FM-радіо, щоб усі могли насолоджуватися ним, не піклуючись про заряд. А встановивши карту пам'яті MicroSD, ви зможете записувати нотатки на диктофон.
Рухаємося в ногу з часом
Nokia 130 — телефон, який створений для сучасності, але не цурається своєї історичної спадщини. Завдяки своїй надійності, він втілює ті якості, якими славляться телефони Nokia. Знайомий тактильний дизайн робить його інтуїтивно простим у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nokia |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 98 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 MB |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Тип екрану | TFT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1450 mAh |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 2.4" |
| Інтерфейси | 1 x Audio;1 x microUSB |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Мультимедіа | FM-радіо;музичний плеєр |
| ОС | no OS |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 4 Mb |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 130.9 х 50.6 х 14 мм |
| Слоти карти пам'яті | microSD (TransFlash), до 32 Gb |
| Тип SIM-картки | Mini |
- Ціна: 1 505 ₴






