Довіра має велике значення. Nokia 105 може похвалитися якістю збірки, якою так відомі телефони Nokia, що підтверджено ретельним тестуванням продукції. З акумулятором на 25% більшим, ніж у його попередника, Nokia 105 — це телефон, на який можна покластися щодня.
Якісна збірка
Витривалість підтверджена ретельним тестуванням продукції.
Бездротове FM-радіо
Прослуховуйте етер місцевих станцій через гарнітуру або без неї.
Акумулятор з тривалим зарядом
До 12-ти годин у режимі розмови або до 22-х днів у режимі очікування без підзарядки.
Простий у використанні
Інтуїтивно зрозумілий, завдяки великому дисплею та зручній клавіатурі.
Слухайте новини під час ранкової поїздки на роботу або вмикайте музику вдома. Бездротове FM-радіо працює як з гарнітурою, так і без неї.
Nokia 105 має на 25% більший акумулятор, ніж попередня модель, що забезпечує до 22-х днів роботи в режимі очікування та до 12-ти годин у режимі розмови без підзарядки. Заряджати його можна за допомогою стандартного кабелю Micro USB.
Завдяки об'єму пам'яті на 2000 контактів і 500 SMS-повідомлень, ніщо не завадить вам залишатися на зв'язку.
Ніколи не знаєш, коли може знадобитися ліхтарик. На щастя, він вбудований у Nokia 105. А у вільний час можна відпочити і трохи пограти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nokia |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Червоний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 128x160 |
| Тип екрану | TFT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1000 mAh |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 1.77" |
| Інтерфейси | audio 3.5 мм;microUSB |
| Клас телефону | Мобільні телефони |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;музичний плеєр |
| ОС | no OS |
| Обсяг оперативної пам'яті | 4 Mb |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 4 Mb |
| Органайзер | будильник;годинник;календар;телефонна книга |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 115 х 49.4 х 14.4 мм |
| Тип SIM-картки | Mini |
- Ціна: 944 ₴

