4 В, 0.7 Ач, Клемы - клеми під паяння, 32.6 x 22.3 x 56 мм, 0.065 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.065 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 0.7 Ач |
| Гарантія | 3 |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга | 4 В |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 32.6 x 22.3 x 56 мм |
| Тип клем | клеми під паяння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴

