Свинцево-кислотний акумулятор FEP-1218 вироблений у герметичному корпусі за технологією AGM (Absorbent Glass Mat). Ця технологія передбачає використання не рідкого, а абсорбованого електроліту. Безпечний для використання в житлових приміщеннях, оскільки AGM-акумулятор практично не виділяє шкідливих або небезпечних газів і не потребує обслуговування впродовж усього терміну експлуатації.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 18 А·год |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Призначення | універсальні |
| Розмір | 180 х 165 х 76 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 604 ₴


