12 В, 7.2 А·год, 151 х 65 х 94 мм, 2.4 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CSB Battery |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 7.2 Ач |
| ВАЖЛИВО | Дата виробництва на корпусі вказана в форматі Рік/Місяц/День |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| Напруга | 12 В |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 151 х 65 х 94 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 102 ₴

