Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - втулка (підшипник ковзання), 1200RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin (Molex), Підсвітка - немає, рівень шуму - 25 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooling Baby |
| Кількість кулерів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Колір | Яскраво-червоний |
| Максимальна швидкість обертання | 1200RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Особливості | немає |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Споживаний струм | 0.25 А |
| Тип підшипника | втулка (підшипник ковзання) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101 ₴

