1700, 20 ядер, 28 потоків, 3.4 GHz, 5.6 GHz, Максимальний TDP - 125 Вт, 10nm, Кеш-пам'ять - 33 MB Intel Smart Cache, L3: 33MB, Intel UHD Graphics 770, Raptor Lake Refresh, підтримка Turbo Boost, BOX без кулера
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова частота графічного процесора | 300 MHz |
| Версія PCI express | 5.0 |
| Внутрішня тактова частота | 3.4 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтегрована графіка | Intel UHD Graphics 770 |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.6 GHz |
| Максимальна частота графічного процесора | 1.60 GHz |
| Максимальний TDP | 125 Вт |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Особливості | підтримка Turbo Boost |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Розблокований множник | Да |
| Сокет | 1700 |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Техпроцес | 10nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4;DDR5 |
| Тип постачання | BOX без кулера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 115 ₴


