AM4, 8 ядер, 16 потоків, 3.6 GHz, 4.0 GHz, Максимальний TDP - 95 Вт, 14nm, L1: 768KB, L2: 4MB, L3: 16MB, немає, Zen, Tray
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Країна виробник | США |
| Роз'єми | AM4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen |
| Архітектура ядра AMD | Zen |
| Версія PCI express | 3.0 x16 |
| Внутрішня тактова частота | 3.6 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтегрована графіка | немає |
| Кількість потоків процесора | 16 потоків |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.0 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 2667 MHz |
| Максимальний TDP | 95 Вт |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 768KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 4MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 16MB |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Розблокований множник | Да |
| Сокет | AM4 |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Також шукають | ігрові;для rtx 2060;для rx 580;для майнінгу;з авторозгоном (режим Turbo);з розблокованим множником;п |
| Техпроцес | 14nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип постачання | Tray |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 792 ₴

