AM4, 4 ядра, 4 потоки, 3.5 GHz, 3.7 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 14nm, L1: 384KB, L2: 2MB, L3: 4MB, Radeon Vega 8, Zen, Tray
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen |
| Архітектура ядра AMD | Zen |
| Версія PCI express | 3.0 x8 |
| Внутрішня тактова частота | 3.5 GHz |
| Гарантійний термін | 12 |
| Інтегрована графіка | Radeon Vega 8 |
| Кількість потоків процесора | 4 потоки |
| Кількість ядер процесора | 4 ядра |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість ядер графічного процесора | 8 |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 2993 MHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 384KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 4MB |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Розблокований множник | Да |
| Сокет | AM4 |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 3 |
| Також шукають | бюджетні для ігор;для gtx 1050 ti;для rx 580;з авторозгоном (режим Turbo);з вбудованою графікою;з ро |
| Техпроцес | 14nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип постачання | Tray |
| Частота графічного процесора | 1100 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 030 ₴



