Лінійно-інтерактивний ДБЖ Ritar під зовнішній акумулятор. Забезпечить живленням ваше електроустаткування при екстреному відключенні електроживлення від мережі. Також зарядить зовнішній акумулятор для наступних вимкнень. Може енергією живити такі прилади як телевізор, персональний комп'ютер, офісне обладнання, освітлення.
Характеристики пристрою:
- Номінальна потужність 500Вт
- Діапазон вхідної напруги 145-275В
- Вхідна частота 50/60 Гц
- Кількість фаз 1
- Вихідна напруга 230В
- Форма вихідного сигналу Чиста синусоїда
- Номінальна напруга акумулятора 12В
- Струм заряду 10/15А
- Можливість навантаження 110-1130% на протязі 30сек
- Ефективність АС/АС 95%
- Час перемикання 4мс
- Рівень шуму (на відстані 1 метр) менше 45 ДБ
- Робоча температура довкілля 0-40С
Захист:
- за змінною напругою на вході
- від повного розряду акумулятора
- від навантаження
- від короткого замикання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | залежить від АКБ(зовнішня) |
| Вага | 7.2 кг |
| Вхідна напруга | 145 до 275 В |
| Вихідна потужність | 500 Вт |
| Вихідна напруга | 800 В*А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатковий акумулятор | без батареї |
| Кількість АКБ | зовнішній акумулятор |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Призначення | для котлів;для побутової техніки;для домашніх ПК |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | для насосів опалення;на 220 вольт |
| Тип акумулятора | зовнішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 4 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 695 ₴


