ДБЖ з правильною синусоїдою RITAR RTSW-600NL12 LED - основа для довгої і правильної служби вашої техніки! Коли офіс, підприємства та інші об'єкти оснащені чутливим і дуже важливим обладнанням, необхідно забезпечити безперебійну роботу в разі відключення електроенергії або стрибків напруги. ДБЖ Ritar має все необхідне для вирішення цього завдання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | залежить від АКБ(зовнішня) |
| Вага | 4.2 кг |
| Вхідна напруга | 175 до 275 В |
| Вихідна потужність | 360 Вт |
| Вихідна напруга | 600 В*А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатковий акумулятор | без батареї |
| Кількість вихідних розеток | 1 (Schuko)/ - |
| Кількість АКБ | зовнішній акумулятор |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Призначення | для котлів;для побутової техніки;для серверних стійок |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | для насосів опалення;на 220 вольт |
| Тип акумулятора | зовнішня |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 592 ₴


