Лінійно-інтерактивні ДБЖ серії Smart King PRO+ із синусоїдальною формою вихідної напруги, покращеними характеристиками та підвищеним коефіцієнтом потужності. Моделі цієї серії призначені для захисту персональних комп'ютерів, робочих станцій, серверів та іншого обладнання, критичного до форми напруги живлення, від основних несправностей з електроживленням: високовольтних імпульсів, електромагнітних і радіочастотних перешкод, понижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі. Вбудований стабілізатор напруги (AVR) підтримує вихідну напругу в межах норми, не використовуючи ресурс акумуляторів при коливанні електромережі в широкому діапазоні. Моделі SPT мають велику кількість вихідних розеток та широкий вибір портів підключення.
- Лінійно-інтерактивна технологія з вихідною напругою у вигляді чистої синусоїди
- Мікропроцесорне управління
- Синусоїдальна форма вихідного сигналу у всіх режимах роботи – дозволяє підключати обладнання НЕ ТІЛЬКИ з імпульсними блоками живлення, а й з трансформаторними (індуктивне навантаження)
- Автоматичний регулятор напруги AVR (Auto Voltage Regulation)
- Велика кількість вихідних розеток
- Функція холодного старту (включення ДБЖ без напруги електромережі)
- Покращене керування батареями (Advanced Battery Management) для продовження їх терміну служби
- Захист від короткого замикання та перевантаження на виході
- Автоматична зарядка акумуляторів у вимкненому стані
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.8 кг |
| Вхідна напруга | 165 до 300 В |
| Вихідна потужність | 560 Вт |
| Вихідна напруга | 700 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Клас товару | для домашніх ПК |
| Кількість вихідних розеток | 5 |
| Кількість АКБ | 1 |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | апроксимована синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 617 ₴




