Джерело безперебійного живлення Maxxter 650VA (MX-UPS-B650-02) (MX-UPS-B650-02)
Лінійно-інтерактивний ДБЖ Maxxter призначений для забезпечення нормального електроживлення підключеного навантаження при відхиленні напруги електромережі від номінального значення. Вбудований стабілізатор напруги (AVR) формує вихідний сигнал в межах норми, запобігаючи перехід в автономний режим, що в свою чергу продовжує термін служби акумуляторних батарей.
Джерело безперебійного живлення Maxxter 650VA гарантує коректну роботу підключеної техніки в умовах неякісного енергопостачання, а також запобігає виходу її з ладу або втрату даних, спричинену зникненням напруги або збоями в електроживленні: короткочасними високовольтними імпульсами, перевантаженнями, короткими замиканнями, підвищенням / зниженням напруги електромережі.
Лінійно-інтерактивне ДБЖ Maxxter 650VA (MX-UPS-B650-02) (MX-UPS-B650-02) дозволяє захистити обладнання систем відеоспостереження, охоронної сигналізації, домофонізації від стрибків електроенергії і тим самим уберегти їх від пошкодження.
Функціональні особливості: лінійно-інтерактивна технологія з вихідною напругою у вигляді апроксимувати синусоїди; автоматичний регулятор напруги AVR (Auto Voltage Regulation); мікропроцесорне управління зарядом батареї з захистом від пере- і недозаряд; інтелектуальний захист від перешкод, перевантаження і коротких замикань; світло- звукове сповіщення про події.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxxter |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.3 кг |
| Вихідна потужність | 390 Вт |
| Вихідна напруга | 650 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 7AH x 1 |
| Клас товару | для відеоспостереження;для домашніх ПК |
| Кількість АКБ | 1 |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 100 x 280 x 140 мм |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
- Ціна: 2 179 ₴


