Чипсет Intel B560
Завдяки набору мікросхем Intel B560, процесорам Intel Core i9 / i7 / i5 / i3 10-го і 11-го покоління і процесорам Intel Pentium ви одразу ж опинитеся на передовій лінії битви, керовані запаморочливою потужністю і продуктивністю. Чипсет Intel B560 забезпечує необхідну потужність і продуктивність - від створення контенту до ігор.
PCIe М.2
PCIe M.2 32 Гбіт/с забезпечує максимальну пропускну здатність і меншу затримку. Це в 3 рази швидше порівняно з PCIe M.2 10 Гбіт/с.
Подвійна пам'ять DDR4
Основні переваги DDR4 перед DDR3 охоплюють вищу щільність модулів, нижчі вимоги до напруги в поєднанні з вищою швидкістю передавання даних.
PCIe 4.0
PCIe 4.0 - це всюдисущий і універсальний стандарт введення-виведення PCI Express. За швидкості передавання даних 16 ГТ/с пропускна здатність міжз'єднання подвоюється порівняно з PCIe 3.0, зберігаючи водночас сумісність із програмним забезпеченням і механічними інтерфейсами.
PCIe 4.0 М.2
PCIe 4.0 M.2 забезпечує найвищу пропускну здатність і меншу затримку. Це в 2 рази швидше порівняно з PCIe 3.0 M.2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biostar |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процессора | Comet Lake;Rocket Lake |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 1 шт. |
| M.2 | 2 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Три;1 v Чотири |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2 |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC897 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 244 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 2 x M.2 2280;4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | D-Sub (VGA);DVI;HDMI |
| Гарантія | 24 |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1;2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;1 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | Без контролера RAID |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Модель чіпсета | Intel B560 |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ОС | Windows 10;Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x1;1 x PCI-E 4.0 x16;1 x PCI-E 3.0 x16 |
| Сокет | 1200 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип мережевої карти | Intel I219V |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 244 |
- Ціна: 4 312 ₴




