Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 2066, 1150, 1155, AM3, 1200, 1700, AM5, 1366, 2011, 1156, 1152, 1851, матеріал радіатора - алюміній + мідь, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 1800 об/хв, Тип підшипників - гідравлічний, рівень шуму - 31 dB, роз'єми живлення - 4-pin, Підсвічування - немає, 4 теплові трубки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 5 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1800 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 73.5 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Під сокет | 1156, 1366, 2011, 1152, AM5, 1700, 1200, 2066, AM4, 1151, 1150, 1155, AM3, 1851 |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Рівень шуму | 31 dB |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 4000 рік |
| Система підшипників | гідравлічний |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.02 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 746 ₴







