Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - FM2+, 1151, AM4, 1150, 1155, AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1, FM2, 775, 1156, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 1800 об/хв, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 30 dB, роз'єми живлення - 4-pin, Підсвічування - RGB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PcСooler |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для процесору |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 290 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Максимальний TDP | 92 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 56 CFM |
| Підсвітка | RGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 126 х 126 х 70 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 30 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;AM2;AM2+;AM3;AM3+;AM4;FM1;FM2;FM2+;775;1156 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.35 A |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 1.15 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 385 ₴






