Для процесорів - INTEL, сокет - 1700, 1851, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 1800 об/хв, рівень шуму - 25.6 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, Підсвічування - RGB, PWM
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для процесору |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 400 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL |
| Додатково | PWM |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 3.36 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Максимальний TDP | 125 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 61.50 CFM |
| Підсвітка | RGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір (загальний) | 120 x 120 x 60 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 25.6 dB |
| Сокет | 1700 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.28 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 1.85 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 554 ₴






