Неперевершена продуктивність
З огляду на стрімкі технологічні зміни, GIGABYTE завжди слідує останнім тенденціям і надає клієнтам передові функції та новітні технології. Материнські плати GIGABYTE оснащені модернізованим рішенням щодо живлення, новітніми стандартами зберігання даних та відмінними можливостями підключення, що забезпечує оптимальну продуктивність для ігор.
Підключення
Персоналізація
Підключення
Материнські плати GIGABYTE забезпечують неперевершені можливості підключення завдяки блискавичній швидкості передачі даних через мережу нового покоління, сховище та підключення Wi-Fi.
Персоналізація
Материнські плати GIGABYTE поставляються в комплекті з декількома корисними та інтуїтивно зрозумілими програмами, що допомагають користувачам контролювати кожен аспект материнської плати та забезпечують світловий ефект, що налаштовується, з видатною естетикою, щоб відповідати вашій унікальній індивідуальності.
Ультра міцний
Ультра міцний
Конструкція GIGABYTE Ultra Durable забезпечує довговічність продукту та високу якість виробничого процесу. Материнські плати GIGABYTE використовують найкращі компоненти та підсилюють кожен слот, щоб зробити кожен з них міцним та довговічним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x1/M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M.2 | 2 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 2 шт |
| PCI Express x1 ver | 2 v Три |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| PCI Express x4 | без слота PCI Express x4 |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2;USB Type-C |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Бездротовий зв'язок | 2x2 Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax);Bluetooth 5.3 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 244 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 2 x M.2 2280;4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | DisplayPort;HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1;2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;1 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | 0;1;5;10 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 5333 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ОС | Windows 10;Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | 13-е покоління й Intel Core 12-го покоління, Pentium Gold і Celeron |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16;2 x PCI-E 3.0 x1 |
| Сокет | 1700 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 244 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 320 ₴






