Сумка для повсякденного використання. Виконана з водовідштовхувального нейлону в поєднанні з пружним матеріалом дна та стінок, який амортизує удари.
Особливості:
- Функції захисту від води.
- Мінімалістичний та стриманий дизайн.
- Металева фурнітура та міцний нейлон.
- Кишеня для аксесуарів на фронтальній частині сумки дає можливість розмістити блок живлення та мишку, авторучки, блокнот.
Зовнішні розміри (ШхВхГ): 46 x 31 x 6 см
Внутрішні розміри (ШхВхГ): 44.3 x 30 x 5.7 см
Вага: 0.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 17,3" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантія | 1 |
| Зовнішні розміри | 46 x 31 x 6 см |
| Призначення | класичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴

