Сумка для ноутбука Grand-X 15.6" Black (SB-129) виготовлена з матеріалу Ripstop Nylon, міцного водостійкого поліамідного матеріалу великої щільності, який забезпечить вашому ноутбуку і аксесуарам надійний захист від дощу і снігу. Завдяки поліамідному покриттю, сумка надовго збереже привабливий зовнішній вигляд навіть при активній експлуатації. Перевагою цієї моделі є внутрішній захист відділення для ноутбука подвійними подушками. Сумка досить містка, крім відділення для ноутбука є зовнішня кишеня для різних аксесуарів і документів. Дана модель більш легка і компактна, ніж її аналоги з поліестеру, при цьому більш зносостійка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand-X |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота основного відділення | 270 мм |
| Ширина основного відділення | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Додатковий боковий захист | потовщені стінки |
| Призначення | класичні;підвищений захист |
Інформація для замовлення
- Ціна: 483 ₴









