Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - FDB Bearing (гідродинамічний), 1800RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, 4-pin, Підсвічування - різнокольорова, рівень шуму - 26.8 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AZZA |
| Кількість кулерів | 1 |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 3-pin/4-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 180 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1800RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 1000+/-10%RPM |
| Особливості | різнокольорова |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 26.8 дБ |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тиск | 1.91 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 282 ₴



