Корпусний вентилятор Arctic F12 PWM PST для ПК - потужний повітряний потік і високий статичний тиск при низькому рівні шуму. Підтримує управління методом ШІМ-модуляції і технологію PST. Має тривалий ресурс. Установка - корпус ПК, процесорний кулер.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 109 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1350RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 230RPM |
| Повітряний потік | 53 CFM |
| Підсвітка | немае |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 35.8 дБ |
| Споживаний струм | 0.12 А |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 1 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴





