Передові інженерні рішення
Фахівці MSI мають величезний досвід розробки високопродуктивних материнських плат. Вони відбирають найкращі схеми та компоненти, щоб створювати пристрої, здатні надійно працювати навіть у найекстремальніших умовах.
Поліпшена продуктивність
Високопродуктивні материнські плати MSI мають передову функціональність і технології, які будуть корисними для будь-якого користувача, будь то геймер, професіонал або комп'ютерний ентузіаст.
Екстремальне тестування стабільності та сумісності
Компанія MSI проводить тестування модулів пам'яті найбільш популярних марок, включаючи Corsair, Crucial, Kingston, G.Skill та багато інших, щоб забезпечити їх максимальну сумісність зі своїми продуктами та покращити розгінний потенціал.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 6 шт. |
| M.2 | 3 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II;2 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v П'ять;1 v Чотири |
| PCI Express x4 | без слота PCI Express x4 |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 3.2;USB Type-C |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC4080 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Бездротовий зв'язок | 2x2 Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax);Bluetooth 5.3 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 305 |
| Відеовиходи | DisplayPort;HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C;2 x USB 3.2 Gen1;4 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;2 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | 0;1;5;10 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 7 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 7200 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Модель чіпсета | Intel Z790 |
| Призначення | геймерська |
| Підтримка ОС | Windows 10;Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | 13-е покоління й Intel Core 12-го покоління, Pentium Gold і Celeron |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x1;1 x PCI-E 4.0 x16;1 x PCI-E 5.0 x16 |
| Сокет | 1700 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип мережевої карти | Intel 2.5GbE |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | оптичний |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 244 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 691 ₴





