Мережний адаптер Intel GbE LAN та додаток cFosSpeed
Тандем у складі контролера Intel Gigabit LAN та програми cFosSpeed для керування мережним трафіком здатні мінімізувати затримки та час відгуку, демонструючи найкращу швидкість в умовах високого навантаження локальної мережі.
Тандем у складі контролера Intel Gigabit LAN та програми cFosSpeed для керування мережним трафіком здатні мінімізувати затримки та час відгуку, демонструючи найкращу швидкість в умовах високого навантаження локальної мережі.
Роз'єм NVMe PCIe 3.0 x4 / 2280 M.2
Материнські плати GIGABYTE адресовані ентузіастам, які практикують застосування M.2-технологічних рішень з метою найбільш повно розкрити потенціал дискової підсистеми.
Smart Fan 5
Завдяки Smart Fan 5 користувачі можуть бути впевнені в тому, що їхній ігровий ПК функціонуватиме в найбільш сприятливому температурному режимі без шкоди для продуктивності. Завдяки термодатчикам, розміщеним на материнській платі, засобами Smart Fan 5 можна контролювати роботу кожного вентилятора. Крім того, Smart Fan 5 - це ще й більша кількість гібридних роз'ємів для підключення вентиляторів, які підтримують режими роботи PWM та Voltage, забезпечуючи максимальну зручність обслуговування встановленої рідинної системи охолодження.
Завдяки Smart Fan 5 користувачі можуть бути впевнені в тому, що їхній ігровий ПК функціонуватиме в найбільш сприятливому температурному режимі без шкоди для продуктивності. Завдяки термодатчикам, розміщеним на материнській платі, засобами Smart Fan 5 можна контролювати роботу кожного вентилятора. Крім того, Smart Fan 5 - це ще й більша кількість гібридних роз'ємів для підключення вентиляторів, які підтримують режими роботи PWM та Voltage, забезпечуючи максимальну зручність обслуговування встановленої рідинної системи охолодження.
High-End аудіоконденсатори
На материнських платах GIGABYTE встановлюються аудіоконденсатори high-end класу. Такі компоненти дозволяють з високою достовірністю відтворювати сигнал, що генерується, забезпечуючи чудове звучання та реалістичні спецефекти в іграх.
Захист від перепадів напруги
Материнські плати GIGABYTE оснащені спеціалізованими мікросхемами, які захищають вироби та ПК в цілому від перепадів напруги та інших колізій у ланцюгах живлення.
Материнські плати GIGABYTE оснащені спеціалізованими мікросхемами, які захищають вироби та ПК в цілому від перепадів напруги та інших колізій у ланцюгах живлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процессора | Alder Lake |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 1 шт. |
| M.2 | 1 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| PCI Express x4 | без слота PCI Express x4 |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2 |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 226 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x M.2 2280;2 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Зовнішні порти | 2 x USB 3.2 Gen 1;1 x RJ45;4 x USB 2.0;1 x HDMI;3 x Audio |
| Колодки | 1 x USB 2.0;1 x USB 3.2 Gen1 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;1 x 8-pin 12В |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 2 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 3200 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Модель чіпсета | Intel H610 |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ECC | немає |
| Підтримка ОС | Windows 10;Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | 13-е покоління й Intel Core 12-го покоління, Pentium Gold і Celeron |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x1;1 x PCI-E 4.0 x16 |
| Сокет | 1700 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 128 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek GbE |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Частота оперативної пам'яті | 2133 MHz;2400 MHz;2666 MHz;2933 MHz;3000 MHz;3200 MHz |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 185 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 005 ₴






