Правила створені для того, щоб їх порушували. Руйнуючи стереотипи про те, що може зробити материнська плата mini-ITX, ROG Strix Z790-I за потужністю конкурує з повномасштабними титанами, а її багатоядерний тепловий масив більш ніж підходить для багатоядерних бегемотів. Він також розширює межі підключення завдяки інноваційному ROG Hive, гібридному аудіо- та USB-концентратору з додатковим поворотом – кнопка розгону AI робить налаштування настільки простим, що це схоже на шахрайство.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 1 шт. |
| M.2 | 2 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v П'ять |
| PCI Express x4 | без слота PCI Express x4 |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2;USB Type-C |
| Аудіоконтролер | ROG High Definition Audio CODEC ALC4050 |
| Бездротовий зв'язок | 2x2 Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax);Bluetooth 5.3 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 170 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 2 x M.2 2280;2 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | HDMI;Thunderbolt |
| Гарантія | 36 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;1 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | 0;1 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 2 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 7600 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Модель чіпсета | Intel Z790 |
| Призначення | геймерська |
| Підтримка ОС | Windows 10;Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | 13-е покоління й Intel Core 12-го покоління, Pentium Gold і Celeron |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 5.0 x16 |
| Сокет | 1700 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Intel 2.5GbE |
| Форм-фактор | Mini ITX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 170 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 258 ₴



