Вмикаємо RTX!
Фантастичний реалізм і висока швидкість, що стали можливими завдяки технологіям трасування променів і штучного інтелекту в іграх нового покоління!
Технологія DLSS
Технологія згладжування з алгоритмами глибокого навчання NVIDIA DLSS забезпечує безкомпромісну якість зображення завдяки використанню наявних у відеокартах GeForce RTX тензорних ядер. Водночас вона мало впливає на швидкість гри, що дасть змогу викрутити настроювання на максимум. Штучний інтелект — на службі в геймерів!
Платформа для творчості
Відеокарти серії GeForce RTX 30 підходять не лише для ігор, але й для продуктивної роботи. Підтримка технологій штучного інтелекту, сумісність із програмною платформою NVIDIA Studio і висока продуктивність роблять їх чудовим вибором для тривимірного моделювання, редагування відеоматеріалів у форматі 8K або стримінга в прямому ефірі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип підключення | PCI-Express x16 4.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Графічний чипсет | GeForce RTX 3050 |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Система охолодження | активний |
| Частота відеопам'яті | 14000 MHz |
| Частота ядра (Base) | 1777 MHz |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.3 Slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Довжина: | 213 |
| Інтерфейси | 2 x DisplayPort 1.4a;2 x HDMI 2.1 |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 450 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 pin |
| Розміри | 213 х 120 х 41 мм |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | PCI;RTX;дискретні;для ПК;для стриму |
| Форм-фактор | стандартна |
- Ціна: 11 680 ₴








