Модель APB-400B8 відноситься до новітньої і сучасної бюджетної серії блоків живлення CHIEFTEC VALUE, однією з кращих серед всіх представлених рішень на ринку по критеріях ціна / якість / ефективність. Блок володіє широким набором конекторів і довгими рідними кабелями, що спрощує складання системи. Серед усього іншого, в ньому присутній легкий 120мм вентилятор з термоконтролем, що дозволяє йому не видавати зайвого шуму навіть при повному навантаженні системи і забезпечувати реальну вихідну потужність. APB-400B8 сертифікований за стандартами CE, CB TÜV, EAC, має захисту UVP, OVP, SCP, OPP і є оптимальним вибором для недорогого домашнього чи офісного ПК.
CHIEFTEC – світовий виробник першокласних корпусів ПК, блоків живлення та комп'ютерних комплектуючих. З моменту свого заснування в жовтні 1994 року компанія Arena Electronic GmbH, яка представляє марку CHIEFTEC , входить в число провідних підприємств комп'ютерної індустрії. Постійні інноваційні розробки, а також інвестиції в сучасне виробниче обладнання по виготовленню десктопів, корпусів типу «башта» і промислових корпусів підкреслюють прагнення до абсолютного лідерства. Численні нагороди минулих років підтверджують даний факт також щодо блоків живлення і комп'ютерної периферії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Стан | Новий |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 1 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 24pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 18A |
| OutputСurrent +3,3V | 22A |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| Гарантійний термін | 24 |
| Країна виробництва | Китай |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 1x6+2 pin |
| Форм-фактор | ATX 12V v2.3 |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 87 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
- Ціна: 1 590 ₴

