Твердотільний накопичувач Mibrand Spider радикально підвищує чутливість комп'ютерних систем, забезпечуючи неймовірно малий час завантаження операційної системи, старту програм та копіювання файлів, недосяжний у разі використання механічних жорстких дисків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mibrand |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 550 Мб/сек |
| Швидкість запису | 460 Мб/сек |
| Користувацькі характеристики | |
| Також шукають | SSD для ноутбука;дешеві |
| Серія | Spider |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Типорозмір М2 | - |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 |
| Швидкість записування | 460 Mb/s |
| Товщина | 7 мм |
| Наработка на отказ | 1.5 млн. годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 677 ₴




