Призначення - класичні, тип сумки - сумка, Рекомендований розмір ноутбуку - 15.6", Матеріал - поліестер, зовнішні розміри - 430 х 350 х 115 мм, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Ширина основного відділення | 425 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.49 кг |
| Гарантія | 0 |
| Призначення | класичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 552 ₴








