Компанія RivaCase - світовий лідер у виробництві та дизайні
чохлів і сумок для фотокамер, ноутбуків, планшетних комп'ютерів та іншої
цифрової техніки. Асортимент продукції RivaCase постійно оновлюється і
в даний час охоплює практично всі актуальні моделі камер і цифрових пристроїв.
Сумка для ноутбука RivaCase 15,6 "(8930 PU (Black)) -
сумка для ноутбуків діагоналлю до 15,6 дюймів, яка прекрасно впорається із захистом
Вашого пристрою від механічних пошкоджень, вологи, пилу та бруду. Також в сумці
передбачені додаткові відділення для документів, аксесуарів та інших дрібниць.
Професіонали з компанії RivaCase надають неймовірно високе
значення якості виробленої продукції, використовуючи для цього виключно самі
високоякісні матеріали і передові системи багаторівневого контролю, а дизайнери
прекрасно справляються зі створенням сучасних і модних моделей. Сумка зроблена
зі щільної штучної шкіри і
має потовщені стінки, які забезпечать не тільки максимально надійний захист
пристрою, але і тривалий термін експлуатації.
Сумка для ноутбука RivaCase 15,6” (8930 PU
(Black)) виконана в чорному кольорі, завдяки чому вона прекрасно доповнить будь-який Ваш образ! Сумка оснащена
регулюємим знімним плечовим
ременем та невеликими ручками для максимально зручного транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота основного відділення | 280 мм |
| Ширина основного відділення | 405 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.59 кг |
| Гарантія | 0 |
| Зовнішні розміри | 410х285х60 мм |
| Матеріал | поліуретан;поліестер;штучна шкіра |
| Призначення | класичні;молодіжні;преміум-класу |
- Ціна: 1 157 ₴





