Сумка для ноутбука RivaCase 15.6 " надійно захистить ваш пристрій від випадкових ударів і подряпин, а також від пилу і вологи - сумка для ноутбука. Сучасна сумка для ноутбука RivaCase 8035 виконана з матеріалу поліестер, що робить її міцною. Призначена сумка для ноутбука RivaCase 15.6 "для перенесення більшості ноутбуків з діагоналлю дисплея до 15,6 дюйма. Безпека пристрою залежить від якості чохла, саме тому, вам потрібно звертатися увага на деталі.
Найголовніше, це щоб ноутбук щільно прилягати до стінок сумки або ж кріпитися спеціальними ременями. Блискавки і фурнітура в поєднанні з кольором сумки надають їй неповторний стиль. Зовнішній кишеню підходить для документів формату А4. Кишені призначаються для аксесуарів і CD дисків. Регульований, знімний плечовий ремінь додасть комфорту при перенесенні. Ви оціните не тільки оригінальність, а й зручність, і якість даної моделі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Розміри | |
| Висота основного відділення | 285 мм |
| Ширина основного відділення | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.39 кг |
| Гарантія | 0 |
| Зовнішні розміри | 410x290x55 мм |
| Призначення | класичні |
| Колір | Темно-синій |
- Ціна: 769 ₴



