Термопрокладка Gelid Solutions 7W/mK 120x20x1.0 mm (TP-GP03-B)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GELID Solutions |
| Товщина | 1 мм |
| Тип | Термопрокладка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість | 1 шт |
| Призначення | Універсальна |
| Розміри | 120 х 20 мм |
| Теплопровідність | 7 W/m.k |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 ₴

